Lokalita

Lokalita a okolí

Město Dašice, s 2300 obyvateli, leží v polabské nížině přibližně 10km východně od krajského města Pardubice. Součástí města Dašice jsou také vesnice Malolánské, Pod Dubem, Prachovice, Velkolánské a Zminný. 

Jádro města tvoří rozsáhlé náměstí T. G. Masaryka lemující měšťanské domy z 18. a 19. století a kostel Narození Panny Marie z let 1677 – 1707.

Skvělá dopravní dostupnost

Jedním z nejdůležitějších prvků moderního bydlení je kvalitní dopravní spojení. Resort Nové Dašice kloubí tuto nespornou výhodu s kombinací přírody a pohodou venkova. Ať autem či autobusovou dopravou (zastavující kousek od bran našeho developerského projektu) se díky komunikaci 2/322 za pár minut pohodlně dostanete do samého centra krajského města. Budoucí obyvatelé v již brzy mohou těšit výrazné výhody v podobě obchvatu obce Zminný, který razantně zkrátí dobu jízdy do Pardubic. Bonusem navíc je výstavba R35, která je díky přivaděči do Dašic rychle a pohodlně spojí s dalším krajským městem Hradcem Králové, i s dálnicí D11 vedoucí do Prahy. A to vše do roku 2022.