Postup koupě

Postup koupě

Podmínky financování koupě bytu

Jako výhradní obchodní zástupce developera, zajišťujeme prodej a specifikaci bytu, financování a přípravu smluvní dokumentace. S rezervačním poplatkem bude splatná i zprostředkovatelská provize obchodního zástupce ve výši 2% z celkové kupní ceny nemovitosti. 

Koupě bytu je podmíněna koupí alespoň jednoho parkovacího stání a zaplacením zprostředkovatelského poplatku z ceny bytu.

Kontaktujte nás, sjednáme si schůzku v naší kanceláři tak, aby jste se dozvěděli veškeré informace k aktuálnímu projektu. Děkujeme

Nejúspornější hypotéka pro klienty projektu

Víme, že zajištění výhodného financování je klíčové při koupi nemovitosti. Připravili jsme pro Vás proto hypotéku na pořízení nového bytu, navíc bez zbytečného papírování. Pomůžeme Vám s výběrem produktu (hypotéky s nízkou sazbou, možnost 90% hypotéky, hypotéky pro podnikatele, hypotéky pro mladé, hypotéky s alternativním prokazováním příjmů, aj.), poradíme s výběrem typu úrokové sazby a pomůžeme s přípravou všech dokumentů. Zajistíme také komunikaci s katastrálním úřadem a bankou. Nabídku celého hypotečního trhu u nás naleznete pod jednou střechou a můžete využít speciální balíček zvýhodněných podmínek v několika předních bankách.

  • možnost zajistit si nízkou sazbu již dnes a hypotéku čerpat až později
  • poplatek za zpracování hypotéky ZDARMA
  • poplatek za správu hypotéky ZDARMA
  • mimořádná sleva na úrokové sazbě pro klienty projektu