O projektu

O Nových Dašicích

Konstrukce a vybavení společných prostor bytových domů je navržená a realizovaná v souladu s platnou legislativou ČR. Bytové domy jsou navržené s bezbariérovým vstupem jak do společných prostor, tak i do bytových jednotek. Samozřejmostí jsou moderní výtahy. Každý bytový dům má vlastní kotelnu, která bude zajišťovat jak topení, tak i ohřev TÚV. Energetická náročnost budovy je ve třídě B – velmi úsporná.

Bytové domy tvoří 5 nadzemních podlaží. První nadzemní podlaží tvoří společné prostory, sklepní kóje a krytá parkovací stání. Další nadzemní podlaží tvoří bytové jednotky o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o celkové výměře od 38 do 116m2. Každý byt bude mít balkon nebo terasu, sklepní kóji v přízemí domu a vlastní parkovací stání v úrovni hlavních vstupů do domů.

Jedním z důležitých prvků moderního bydlení je kvalitní dopravní spojení. Projekt Nové Dašice kloubí tuto nespornou výhodu s kombinací přírody a pohodou venkova. Ať autem či autobusovou dopravou (zastávka pár metrů od bytových domů) se za pár minut dostanete do samého centra Pardubic.

Budoucí majitelé se mohou těšit na zrychlení dopravy mezi Dašicemi a Pardubicemi v podobě nově budovaného přivaděče, který výrazně zkrátí dobu jízdy do Pardubic. Další výhodou je nájezd na silnici R35, která vás rychle a pohodlně spojí s Hradcem Králové i s dálnicí D11.

V dané lokalitě je v budoucnu plánovaná výstavba supermarketu a čerpací stanice, tím se zvýší obyvatelům komfort.